Matka Boska Anielska - Salwator - Kaplica Św. Małgorzaty

 

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.
  • We wtorek: wspomnienie św. Alfonsa Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
  • W środę: Uroczystość NMP Anielskiej z Porcjunkuli, patronki naszej Prowincji Zakonnej. W tym dniu za pobożne nawiedzenie kościoła franciszkańskiego lub parafialnego połączone z odmówieniem Modlitwy Pańskiej i Symbolu Wiary można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  • W czwartek: pierwszy czwartek miesiąca.
  • W piątek: wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera, oraz pierwszy piątek miesiąca. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, o 18.30 Msza święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
  • W sobotę: pierwsza sobota miesiąca. O godz. 18.00 różaniec, o 18.30 Msza święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca ze zmianą tajemnic różańcowych.
 3. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 4. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Włodzimierz Skiba, śp. Elżbieta Bilecka oraz śp. Alfred Kowalkowski. Wieczne odpoczywanie…
 5. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień. Niech Najświętsza Maryja Panna weźmie Was w matczyną opiekę i stale oręduje w Waszych intencjach u swego Syna.