Najświętsza Rodzina w Żłóbku - Greccio - Włochy

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
 2. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Narodzenia Pańskiego. O północy zapraszamy na Mszę świętą zwaną pasterką. Pozostałe Msze święte będą sprawowane o godz.: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15 i o godz. 18.00.
 3. W tym tygodniu kapłani będą dyżurować w konfesjonałach:
  • od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 – 9.00 i 16.00 – 19.00;
  • w sobotę, w Wigilię, w godz. 6.00 – 12.00.
 4. Przez cały okres Adwentu w sprzedaży są wigilijne świece Caritas – zachęcamy do wsparcia wigilijnego dzieła pomocy najuboższym dzieciom. W kruchcie kościoła można również zaopatrzyć się w poświęcone opłatki wigilijne, z których dochód zostanie przeznaczony na potrzeby naszej Świątyni.
 5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszły do Wieczności: śp. Barbara Fundament oraz śp. Ewa Riebandt. Wieczne odpoczywanie…
 6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień.