Św. Teresa Wielka od Jezusa - Czerna

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
    • W poniedziałek: w tym dniu swego patrona będzie czcił br. Daniel Kozak. Już dziś pragniemy złożyć Bratu Solenizantowi najserdeczniejsze życzenia imieninowe: obfitości Bożego błogosławieństwa i darów Ducha Świętego na każdy dzień oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.
    • W czwartek: wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera. O godz. 17.30 zakończenie nabożeństw fatimskich.
    • W sobotę: wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i dra Kościoła.
  3. W przyszłą niedzielę, 16 października, będziemy obchodzić XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask prawdy – Veritatis Splendor”. Po Mszach Świętych przedstawiciele naszej Parafii będą zbierać dobrowolne ofiary, które zostaną przekazane do Uniwersytetu Papieskiego im. Jana Pawła II w Krakowie jako wsparcie finansowe dla studentów.
  4. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmowane są wypominki miesięczne i roczne. Kartki wypominkowe można zabrać ze stolików przy wyjściach z  kościoła. Prosimy o zaznaczenie na kartkach rodzaju wypominek (roczne lub miesięczne) oraz o wypisywanie ich wyraźnymi, drukowanymi literami. Przyjmowane są też intencje na 2023 rok.
  6. W tym tygodniu z Naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności śp. Krystyna Wrona, śp. Zofia Pańpuch oraz śp. Irena Musiał. Wieczny odpoczynek….
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

Kancelaria Parafialna czynna
w godz. 9.00-10.00 (z wyjątkiem lipca i sierpnia) i 17.00-18.00