Krzyż - Kościół Św. Józefa - Kraków

 1. O godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne
 2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
  1. We wtorek: wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bp i doktora Kościoła.
  2. W Środę: święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  3. W czwartek: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
  4. W piątek: wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.
  5. W sobotę: Święto Stygmatów św. Franciszka z Asyżu.
 3. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 10.30, odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci, które zaczną przygotowania do przyjęcia w przyszłym roku Pierwszej Komunii Świętej.
 4. Zapraszamy chłopców, którzy chcą zasilić szeregi ministrantów do zgłaszania się w zakrystii i zapisywania się u opiekuna o. Piotra Balcerzaka.
 5. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować na dalsze potrzeby remontowe Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary już dziś pragniemy złożyć serdeczne „Bóg zapłać”.
 6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 7. W tym tygodniu z Naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności śp. Ryszard Ćwiertnia, śp. Kazimiera Kowalska, śp. Maria Karolczak, śp. Stanisław Banaś, śp. Anna Kubacka oraz śp. Henryk Kostecki. Wieczny odpoczynek….
 8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Najświętsza Maryja Panna weźmie Was w matczyną opiekę i stale oręduje w Waszych intencjach u swego Syna.