Jezu Ufam Tobie

 1. Dziś (niedziela) o godz. 15.00 odbędzie się nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  Schola parafialna z zespołem zaprasza do radosnego, wielkanocnego uwielbienia, które odbędzie się w naszej Świątyni dziś po Mszy Świętej o godz. 18.00. Serdecznie wszystkich zachęcamy do wspólnego chwalenia Boga poprzez śpiew i muzykę.
 2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: Święto św. Marka, Ewangelisty.
  • We wtorek: Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. O godz. 18.30 trzeci dzień nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy z kazaniem nowennowym.
  • W piątek: Święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła.
 3. W dniach 28-29 kwietnia będziemy przeżywać w naszej Wspólnocie Klasztornej i Parafialnej wizytację Ojca Prowincjała Jacka Komana. Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą wizytacyjną w czwartek, 28 kwietnia, o godz. 18.30.
 4. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Zofia Mitka, śp. Marianna Krzywonos oraz śp. Jacek Tytko. Wieczne odpoczywanie…
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć żywego doświadczenia Miłosiernego Boga w tę wyjątkową niedzielę. Niech Wasze serca znajdą pokój i radość w  kochającym sercu Ojca, a Jego łaska niech przenika i oświetla nawet najciemniejsze zakamarki Waszego życia.