XXVI Parafialna Droga Krzyżowa

 1. Dziś o godz. 16.30 zapraszamy na drogę krzyżową, a o godz. 17.00 na gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.
  Przypominamy, że dziś po Mszy Świętej o godz. 9.00 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie z przedstawicielami grup parafialnych w związku z Parafialną Drogą Krzyżową oraz Triduum Paschalnym. Bardzo prosimy o obecność.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • w czwartek: pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 18.30 Msza Święta w intencji Akcji Katolickiej oraz w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  • w niedzielę: Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy Świętej; palmy będzie można nabyć w kruchcie kościoła za dobrowolną ofiarę. Również w tym dniu, 10 kwietnia, odbędzie się XXVI Parafialna Droga Krzyżowa ulicami naszego osiedla. Wyruszymy o godz. 18.30 spod kapliczki przy skrzyżowaniu ulic Chełmońskiego i Stachiewicza.
 3. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania:
  • w poniedziałek o godz. 17.00 dla klas VI
  • we wtorek o godz. 17.00 dla klas VII.
 4. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszek św. Antoniego z Padwy oraz misyjnej.
 5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszły do Wieczności: śp. Bronisława Barket oraz śp. Sabina Janik. Wieczne odpoczywanie…
 6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień. Niech w czasie wielkopostnej refleksji Duch Święty umocni Was swymi siedmiorakimi darami, a Maryja Niepokalana stale otacza płaszczem matczynej opieki.