1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    • w poniedziałek: wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera.
    • we wtorek: wspomnienie św. Wacława, męczennika.
    • w środę: Święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela, Rafała.
    • w czwartek: wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
    • w piątek: wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła, oraz pierwszy piątek miesiąca. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o 17.00 Msza święta dla nich. O godz. 17.45 różaniec, o godz. 18.30 Msza święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
    • w sobotę: wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów oraz pierwsza sobota miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się do chorych z posługą sakramentalną. O 17.45 różaniec, o godz. 18.30 Msza święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca ze zmianą tajemnic.
  3. Nabożeństwa różańcowe w naszej Świątyni będą sprawowane przez cały październik w dni powszednie o godz. 17.45, a w niedziele o 19.00.
    Różaniec poprowadzą:
    • w poniedziałki: Franciszkański Zakon Świeckich;
    • we wtorki: Akcja Katolicka;
    • w środy: szafarze;
    • w czwartki: Koło Przyjaciół Radia Maryja;
    • w piątki: Liturgiczna Służba Ołtarza i dzieci;
    • w soboty: Róże Żywego Różańca;
    • w niedziele: kapłani.
  4. W sobotę, 2 października, o godz. 15.00 w kościele odbędzie się spotkanie z dziećmi, które przygotowują się do Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej.
  5. W przyszłą niedzielę, 3 października, o godz. 19.00 wyjątkowo zamiast różańca odbędzie się nabożeństwo Transitus, czyli Błogosławionej Śmierci Świętego Franciszka z Asyżu, które poprowadzą członkowie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich wraz z kapłanami.
  6. W sprzedaży są kalendarze misyjne na rok 2022. Dochód z nich zostanie przeznaczony na wsparcie naszych franciszkańskich misji. Kalendarze można nabyć w zakrystii u brata Daniela.
  8. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Julia Nędza oraz śp. Andrzej Sojka. Wieczne odpoczywanie…
  9. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitego Bożego błogosławieństwa i wszelkich potrzebnych łask na nadchodzący tydzień.