Ogłoszenia duszpasterskie na 11. Niedzielę Zwykłą - Uroczystość św. Antoniego z Padwy - 13.06.2021 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Wyszukiwarka

RODO

Ogłoszenia duszpasterskie na 11. Niedzielę Zwykłą - Uroczystość św. Antoniego z Padwy - 13.06.2021

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: sobota, 12 czerwiec 2021 21:07
Odsłony: 315

Św. Antoni Padewski

 1. Przeżywamy dziś Uroczystość św. Antoniego z Padwy. O godz. 10.30 błogosławieństwo dzieci i młodzieży, o godz. 19.00 nabożeństwo fatimskie z czerwcowym. Poświęcenie lilii na każdej Mszy świętej.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • w poniedziałek: wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
  • we wtorek: wspomnienie bł. Jolanty, zakonnicy.
  • w czwartek: wspomnienie św. Brata Alberta Adama Chmielowskiego, zakonnika.
 3. W przyszłą niedzielę przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować po Mszach świętych na dalsze potrzeby Świątyni. Składka zostanie przeznaczona na spłacenie pożyczki za wykonanie oświetlenia w kościele. Za wszelkie ofiary już dziś składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
 4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Regina Flis, śp. Krzysztof Ziarko, śp. Stanisław Cichoń oraz śp. Ludwika Łaska. Wieczne odpoczywanie…
 6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Matki na cały rozpoczynający się tydzień.

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.