Jezus - Kościół w Kacwinie

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.
    • we wtorek: wspomnienie św. Jadwigi Królowej oraz dziewiąty dzień nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy.
    • w piątek: Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
    • w sobotę: wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
    • Przez cały okres Oktawy Bożego Ciała po nabożeństwie czerwcowym odbywać się będzie procesja eucharystyczna po placu kościelnym.
  3. W przyszłą niedzielę, 13 czerwca, będziemy obchodzić Uroczystość św. Antoniego z Padwy. Msze święte będą sprawowane w porządku niedzielnym. Poświęcenie lilii na każdej Mszy świętej. O godz. 10.30 błogosławieństwo dzieci; o 19.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie połączone z nabożeństwem czerwcowym.
  4. Mobilne Centrum Diagnostyki zaprasza na badania pod kątem osteoporozy kości, wydolności płuc i oskrzeli oraz saturacji krwi. Odbędą się one w ambulansie diagnostycznym na placu kościelnym jutro, tj. w poniedziałek 7 czerwca, w godz. 12.00 – 12.45. Dokładne informacje znajdują się na ulotkach w kruchcie kościoła.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odszedł do Wieczności: śp. Jerzy Lowas. Wieczne odpoczywanie…
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Matki na cały rozpoczynający się tydzień.

Kolęda 2020/2021

Drodzy Parafianie, ze względów epidemicznych w tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą.

Nie chcielibyśmy jednak pozostawić Was bez modlitwy i Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się Nowy Rok 2021.

Dlatego też wprowadzamy dodatkową Mszę świętą dla rodzin poszczególnych ulic i bloków w dni powszednie o godz. 19.30, a w niedzielę o godz. 16.00, gdzie wspólnie z poszczególnymi rodzinami modlić się będziemy w Waszych intencjach.

Przede wszystkim o zdrowie i Boże błogosławieństwo na nowy 2021 rok.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 50 osoby, a 5 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.