Serce Jezusa - Norbertanki - Kraków

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.
    • w poniedziałek: wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
    • w czwartek: Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
    • w piątek: o godz. 8.00 Msza święta w intencji uczniów, rodziców i nauczycieli na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.
  3. Przypominamy, że decyzją Episkopatu Polski od dzisiejszej niedzieli nie obowiązuje już dyspensa zwalniająca z obowiązkowego uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy świętej.
    W związku ze zniesioną dyspensą od jutra (od poniedziałku, 21 czerwca) rezygnujemy z prowadzenia transmisji na żywo z nabożeństw i Mszy świętych w dni powszednie. Pozostają natomiast transmisje w niedzielę i święta o godz. 12.00 dla osób chorych i tych, którzy z istotnych powodów nie mogą przybyć do Świątyni.
  4. Przy wejściach do naszej Świątyni zostały zamontowane nowe kropielnice bezdotykowe. Z tego miejsca pragniemy z całego serca podziękować Parafiance, która złożyła na ten cel specjalną ofiarę.
  5. Dziś po Mszach świętych przedstawiciele naszej Parafii kwestują na pokrycie kosztów pożyczki wziętej na potrzeby wymiany instalacji elektrycznej w kościele. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne podziękowania. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy złożyli na ten cel specjalne ofiary w kancelarii oraz bezpośrednio na konto parafialne. Bóg zapłać za Waszą hojność i pomoc.
  6. Zbliżają się miesiące wakacyjne. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie sprawujemy Mszy świętych w dni powszednie o godz. 7.30, a w niedziele o godz. 13.15. Kancelaria parafialna w tych miesiącach jest czynna jedynie popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki od 17.00 do 18.00.
  8. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do Wieczności: śp. Salomea Kruk. Wieczne odpoczywanie…
  9. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich łask na nadchodzący tydzień. Niech Pan obficie obdarza Was swymi darami i ześle na Was i Wasze rodziny moc błogosławieństw.

Jubileusz Parafii - 2019