Matka Boska Fatimska - Kopalnia Soli w Wieliczce

1. Dziś o godz. 10.00 odbędzie się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 113. Z tego powodu nie będzie Mszy świętej o godz. 10.30.
    O 19.00 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
    • we wtorek: o godz. 18.30 piąty dzień nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy z kazaniem nowennowym.
    • w środę: wspomnienie św. Leopolda Mandicia z Hercegnovi.
    • w czwartek: o godz. 17.30 nabożeństwo fatimskie z majówką.
    • w piątek: Święto św. Macieja, Apostoła.
    • w sobotę: wspomnienie św. Małgorzaty z Kortony.
  3. 12 maja (w środę) oraz 14 maja (w piątek) o godz. 16.00 odbędą się próby dla dzieci, które 16 maja przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.
    Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z klasy III „B” Szkoły Podstawowej nr 119 odbędzie się w niedzielę, 16 maja, o godz. 14.30.
  4. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca, przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować po Mszach świętych na dalsze potrzeby kościoła i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Janina Tobolewska, śp. Aleksander Tomana, śp. Krzysztof Małek oraz śp. Alicja Bednarz. Wieczne odpoczywanie…
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech miłość Chrystusa opromienia swym Zbawczym światłem każdą chwilę Waszego życia, a  Niepokalana stale oręduje w Waszych intencjach.

Kolęda 2020/2021

Drodzy Parafianie, ze względów epidemicznych w tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą.

Nie chcielibyśmy jednak pozostawić Was bez modlitwy i Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się Nowy Rok 2021.

Dlatego też wprowadzamy dodatkową Mszę świętą dla rodzin poszczególnych ulic i bloków w dni powszednie o godz. 19.30, a w niedzielę o godz. 16.00, gdzie wspólnie z poszczególnymi rodzinami modlić się będziemy w Waszych intencjach.

Przede wszystkim o zdrowie i Boże błogosławieństwo na nowy 2021 rok.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 50 osoby, a 5 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.