1. Dzisiaj – o godz. 19.00 - nabożeństwo drogi krzyżowej. Przez cały miesiąc listopad w naszej świątyni czytanie wypominek o godz. 17.45, o godz. 18.00 - droga krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszej świątyni, a następnie o godz. 18.30- Msza św. na sposób gregoriański. Za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne modlimy się w każdą niedziele o godz. 11.40 i na Mszy św. o godz. 12.00.

  Wierni, którzy nawiedzą cmentarz dniach od 1 do 8 listopada i pomodlą się za zmarłych zyskują dla nich odpust zupełny.

 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  W Poniedziałek - swoje imieniny obchodzi O. Tobiasz Szczepanik. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych; w życiu kapłańskim i zakonnym, oraz opieki Niepokalanej – Matki kapłanów.
  W czwartek - wspomnienie Jana Dunsa Szkota, kapłana. O godz. 16.30 - koronka do Miłosierdzia Bożego, o godz. 17.00 - Msza święta w intencji Przyjaciół Koła Radia Maryja.
  W piątek – święto rocznicy poświęcenia bazyliki Laterańskiej.
  W sobotę - wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
  W niedzielę - Święto Niepodległości naszej Ojczyzny. Modlimy się w intencji naszej Ojczyzny, o godz. 18.00 - Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca.

 3. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom i Przyjaciołom naszej franciszkańskiej świątyni; życzymy radosnej niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.