Matka Boska Skalska - Dolina Mnikowska

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek: Święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji.
    • W czwartek: wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
    • W piątek: wspomnienie św. Piusa X, papieża, patrona naszej Prowincji Zakonnej.
    • W sobotę: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej.
  3. Dziś po Mszach świętych przedstawiciele naszej Parafii kwestują na bieżące potrzeby kościoła i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  5. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkiej pomyślności i obfitości Bożego błogosławieństwa na nadchodzący tydzień. Życzymy, byście umocnieni dzisiejszym Słowem Bożym byli gotowi na przezwyciężanie codziennych trudności oraz by Wasze serca nieustannie były wypełnione pokojem i Bożą miłością.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 50 osoby, a 5 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.