Najświętsze Serce Jezusa - Skałka - Kraków

1. Dziś o godz. 19.00 nabożeństwo czerwcowe.
    • W poniedziałek: wspomnienie bł. Jolanty, zakonnicy.
    • W środę: wspomnienie św. Brata Alberta Adama Chmielowskiego, zakonnika.
    • W piątek: Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
    • W sobotę: wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  3. W przyszłą niedzielę – trzecią miesiąca – przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować po Mszach świętych na bieżące potrzeby kościoła i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary już dziś składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
    Pragniemy również serdecznie podziękować wszystkim Darczyńcom za te ofiary, które złożyliście z dobroci serc w poprzednich tygodniach, podczas trwania pandemii. Jesteśmy wdzięczni za Waszą hojność, wsparcie i troskę o naszą Świątynię.
  5. W minionym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do Wieczności: śp. Irena Lelek. Wieczne odpoczywanie…
  6. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.  Życzymy, byście znaleźli pokój i  wytchnienie w Najświętszym Sercu Jezusa i  umocnieni Jego miłością, potrafili dzielić się Dobrą Nowiną z całym światem.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 50 osoby, a 5 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.