Wniebowstąpienie Pana Jezusa - Fatima - Portugalia

  1. Zapraszamy na dzisiejsze transmisje na żywo: o godz. 12.00 z Mszy świętej, a o godz. 19.00 z nabożeństwa majowego. Przypominamy, że przez cały maj transmitujemy dla Was majówki o godz. 18.00 i Msze święte o godz. 18.30.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    • We wtorek: 7. dzień nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.30 Msza święta w  intencji próśb i podziękowań z kazaniem nowennowym.
    • W piątek: wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.
  3. Przypominamy, że w naszej Świątyni od poniedziałku do soboty o godz. 15.00 odmawiana jest Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji chorych Parafian, przyjaciół i dobrodziejów naszego Kościoła, a także osób cierpiących z powodu koronawirusa, w intencji służb medycznych i porządkowych oraz o ustanie pandemii w Polsce i na świecie. Zachęcamy Was gorąco do wspólnej modlitwy.
  4. Osoby, które pragną przyjmować Komunię świętą „na rękę”, prosimy o podchodzenie do kapłana stojącego przy figurze św. Antoniego z Padwy.
  5. W minionym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Ryszard Nowak, śp. Adam Strzępek, śp. Stanisław Tytko oraz śp. Jerzy Skąpski – projektant witraży w naszym kościele. Wieczne odpoczywanie…
  6. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Najświętsza Maryja Panna weźmie Was w matczyną opiekę i stale oręduje w Waszych intencjach u swego Syna.

RODO

Kancelaria Parafialna

Kancelaria Parafialna jest już czynna wedle stałego porządku:
w poniedziałek, środę i piątek
w godz. 9.00-10.00 i 17.00-18.00

Maksymalna ilość osób w świątyni

Informujemy, że według najnowszych rozporządzeń Władz Państwowych od dnia 30.05.2020, w kościołach zniesione zostały limity dotyczące liczby wiernych przebywających w Świątyni.

Przypominamy jednak o obowiązku noszenia maseczek ochronnych i zachowaniu podstawowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Liczymy na Waszą odpowiedzialność.

Kończy się ogólna dyspensa od udziału w niedzielnej Mszy Św. - Szczegóły.

Dyspensa obowiązuje:
- osoby w wieku 65 lat i więcej,
- osoby z objawami infekcji (kaszel, katar, podwyższona temperatura, itp.),
- osoby, które czują obawę przed zarażeniem.

Jubileusz Parafii

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Odwiedzający

Odwiedza nas 247 gości oraz 0 użytkowników.