Wniebowstąpienie Pana Jezusa - Fatima - Portugalia

1. Zapraszamy na dzisiejsze transmisje na żywo: o godz. 12.00 z Mszy świętej, a o godz. 19.00 z nabożeństwa majowego. Przypominamy, że przez cały maj transmitujemy dla Was majówki o godz. 18.00 i Msze święte o godz. 18.30.
    • We wtorek: 7. dzień nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.30 Msza święta w  intencji próśb i podziękowań z kazaniem nowennowym.
    • W piątek: wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.
  3. Przypominamy, że w naszej Świątyni od poniedziałku do soboty o godz. 15.00 odmawiana jest Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji chorych Parafian, przyjaciół i dobrodziejów naszego Kościoła, a także osób cierpiących z powodu koronawirusa, w intencji służb medycznych i porządkowych oraz o ustanie pandemii w Polsce i na świecie. Zachęcamy Was gorąco do wspólnej modlitwy.
  4. Osoby, które pragną przyjmować Komunię świętą „na rękę”, prosimy o podchodzenie do kapłana stojącego przy figurze św. Antoniego z Padwy.
  5. W minionym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Ryszard Nowak, śp. Adam Strzępek, śp. Stanisław Tytko oraz śp. Jerzy Skąpski – projektant witraży w naszym kościele. Wieczne odpoczywanie…
  6. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Najświętsza Maryja Panna weźmie Was w matczyną opiekę i stale oręduje w Waszych intencjach u swego Syna.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 50 osoby, a 5 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.