Jezus w drodze do Emaus - Muzeum Śląskie - Katowice

1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • W środę: w tym dniu swego patrona będzie czcił o. Manswet Zawada. Ojcu Solenizantowi życzymy obfitych łask Bożych, darów Ducha Świętego na każdy dzień oraz pomyślności w życiu kapłańskim i zakonnym i opieki Matki Najświętszej
    • W sobotę: Święto Katedry św. Piotra, Apostoła.
  3. Rodziny z Kręgu Domowego Kościoła, działającego przy naszej Parafii, serdecznie zapraszają na drugie spotkanie z serii „Dobry seans filmowy”, które będzie miało miejsce dzisiaj o godz. 15.30 w salce katechetycznej. Wyświetlony zostanie film pt. „Bóg nie umarł”. Serdecznie zapraszamy na seans wszystkich Parafian, również rodziny z małymi dziećmi, dla których zapewniona będzie opieka.
  4. Dyrektor i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 113 serdecznie zapraszają w dniu 22 lutego 2020 r. (sobota) w godz. 10-12 na Bal Karnawałowy. W programie tańce i zabawy przy muzyce, malowanie twarzy oraz słodki poczęstunek.
  5. Dziś po Mszach świętych przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować na dalsze potrzeby remontowe Świątyni. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do Wieczności: śp. Janina Szwabowska. Wieczne odpoczywanie…
  8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Duch Święty uwrażliwia Wasze serca, byście potrafili dostrzegać Bożą obecność w  codzienności, a Niepokalana Matka niech stale oręduje za Wami u Swego Syna.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 102 osoby, a 50 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.