Św. Jan Paweł II - obraz w Bazylice Św. Rufina w Asyżu

1. Dziś o godz. 19.00 nabożeństwo różańcowe.
    • W poniedziałek: wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa.
    • We wtorek: wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
    • W środę: wspomnienie św. Jana Kapistrana, prezbitera.
  3. Dziś o godz. 19.00 odbędzie się w salce katechetycznej spotkanie organizacyjne dla studentów i młodzieży, chcących działać w Parafialnej Grupie Młodzieżowej „TAU”. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.
  4. Informujemy, że w zakrystii i kancelarii parafialnej są przyjmowane wypominki miesięczne i roczne. Kartki wypominkowe można zabrać ze stolików przy wyjściu z  kościoła. Prosimy o zaznaczenie na kartkach rodzaju wypominek (roczne lub miesięczne) oraz o wypisywanie ich drukowanymi literami.
  5. Bardzo prosimy o pilne zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii osobę, która ma zamówioną intencję mszalną 8 grudnia na godzinę 13.15. W tym dniu będziemy przeżywać wizytację kanoniczną i będzie zmieniony porządek Mszy Świętych.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Anna Staśko, śp. Alicja Kopeć oraz śp. Marek Muszalski. Wieczne odpoczywanie...
  8. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć błogosławionego tygodnia. Niech Duch Święty umocni Was do mężnego wyznawania wiary, a Niepokalana Matka stale wyprasza u swego Syna potrzebne łaski.

Kancelaria parafialna będzie czynna w lipcu i sierpniu jedynie popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00-18.00.