Trójca Przenajświetrza - Kościół SS Norbertanek w Krakowie

 1. Dziś o godz. 19.00 nabożeństwo czerwcowe.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie św. Brata Alberta Adama Chmielowskiego, zakonnika.
  • W środę: o godz. 8.00 Msza Święta dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.
  • W czwartek: Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte w tym dniu o godz.: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 16.00 i ostatnia Msza Święta o godz. 18.00. O godz. 16.30 z placu kościelnego wyruszy uroczysta procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy.
  • W piątek: wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
 3. Decyzją Zarządu Prowincji Matki Bożej Anielskiej do naszej Wspólnoty Klasztornej i Parafialnej został skierowany o. Wiesław Tokarz, neoprezbiter, który wcześniej odbywał tutaj praktyki diakońskie. Życzymy nowemu Ojcu wszelkich potrzebnych łask i obfitości darów Ducha Świętego, owocnej pracy duszpasterskiej oraz nieustannej opieki naszej patronki, Niepokalanej Matki.
 4. Dziś, w trzecią niedzielę miesiąca, przedstawiciele naszej Parafii kwestują po Mszach Świętych na dalsze potrzeby remontowe w naszej Świątyni. Za wszelkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
 5. W związku ze zbliżającymi się miesiącami wakacyjnymi przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie będzie Mszy Świętych w dni powszednie o godz. 7.30, a w niedziele o godz. 13.15. Kancelaria parafialna będzie czynna jedynie popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00-18.00.
  Pragniemy również poinformować, iż 8 lipca rozpocznie się planowane malowanie naszego kościoła. Z tego względu Msze Święte w dni powszednie będą sprawowane w dolnej kaplicy. W związku z pracami remontowymi w tym czasie nie będzie również piątkowych adoracji Najświętszego Sakramentu.
 6. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na 28. Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę w dniu 14 lipca bieżącego roku (niedziela). Koszt: 35 zł. Zapisy w kruchcie kościoła przed nabożeństwem czerwcowym.
 7. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u brata Daniela.
 8. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Józefa Strzępek, śp. Kamil Rogalski, śp. Stanisław Ankowski i śp. Zbigniew Król. Wieczne odpoczywanie...
 9. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej na rozpoczynający się tydzień. Niech Duch Święty umocni Was do mężnego wyznawania wiary, abyście byli głosicielami Dobrej Nowiny tam, gdzie pośle Was Bóg.

RODO

Jubileusz Parafii

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Kancelaria Parafialna

Kancelaria parafialna będzie czynna w lipcu i sierpniu jedynie popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00-18.00.

Odwiedzający

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.