Chrystus Zmartwychwstały - Gniezno - Bazylika Prymasowska

1. Dziś o godz. 10.30 odbędzie się w naszej Świątyni rocznica Pierwszej Komunii Świętej. O godz. 19.00 nabożeństwo majowe.
    Przypominamy, że dziś oprawę muzyczną podczas każdej Mszy Świętej zapewnia Schola Parafialna, która później zbierze dobrowolne ofiary na dofinansowanie ich wyjazdu na wakacje.
    • We wtorek: o godz. 18.30 siódmy dzień nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy z procesją po placu kościelnym.
    • W środę: wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.
    • W piątek: Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
    • W sobotę: wspomnienie św. Justyna, męczennika, oraz pierwsza sobota miesiąca. O godz. 18.00 nabożeństwo czerwcowe, o 18.30 Msza Święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca; po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u brata Daniela.
  4. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do Wieczności: śp. Ewa Gancarczyk. Wieczne odpoczywanie...
  5. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości łask Bożych na cały rozpoczynający się tydzień. Niech miłość Chrystusa opromienia swym Zbawczym światłem każdą chwilę Waszej codzienności, a Niepokalana Matka stale oręduje w Waszych intencjach.