Chrystus zakuty w kajdany - Zamek w Żywcu

1. Dziś o godz. 16.30 Droga Krzyżowa, a o 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Przypominamy, że w dni powszednie nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszej Świątyni jest odprawiane o godz. 18.00, a kapłani dyżurują w konfesjonałach od godz. 17.30.
    • W poniedziałek: Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu na Mszy Świętej o godz. 18.30 odbędzie się przyrzeczenie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Osoby, które chcą podjąć się tej szczególnej modlitwy w intencji Dzieci Nienarodzonych, są proszone o podejście do zakrystii po odbiór specjalnie przygotowanych do tego celu kart zgłoszenia Duchowej Adopcji.
  3. W przyszłą niedzielę, 31 marca, po Mszy Świętej o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie przedstawicieli grup parafialnych dotyczące Parafialnej Drogi Krzyżowej ulicami naszego osiedla oraz Triduum Paschalnego.W niedzielę, 31 marca, w ramach ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei”, na terenie Parafii zostanie przeprowadzona zbiórka dobrowolnych datków na rzecz Hospicjum św. Łazarza.
  4. W zakrystii u br. Daniela są w sprzedaży płyty z pieśniami religijnymi nagrane przez parafialną scholę. Album nosi tytuł „Ty tylko mnie poprowadź” i zawiera 10 utworów, wykonywanych przez dzieci na coniedzielnych Mszach. Cena jednej płyty to 25 zł, a zebrane fundusze zostaną przeznaczone na wyjazd scholi na wakacje. Zachęcamy wszystkich Parafian do zakupu płyt i wsparcia działalności dzieci ze scholi naszej Parafii.
  5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u brata Daniela.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Alfreda Kołodziej, śp. Janina Kotwica oraz Janina Wróblewska. Wieczne odpoczywanie...
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i sympatykom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech w czasie wielkopostnej refleksji Duch Święty umocni Was swymi darami, a Maryja Niepokalana stale otacza płaszczem matczynej opieki.

Kancelaria parafialna będzie czynna w lipcu i sierpniu jedynie popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00-18.00.