1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  We Wtorek - wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa,
  W Czwartek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana,
  W Piątek – wspomnienie św. Wacława, męczennika,
  W Sobotę - Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu swego patrona czci O. Rafał Rudziński. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych; w życiu kapłańskim i zakonnym oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.
 3. Koło Przyjaciół Radia Maryja, zaprasza do wzięcia udziału w marszu w obronie wolnych mediów, do Warszawy dnia 29 września, pod hasłem: „ Obudź się Polsko, obudź się Katoliku”. Wyjazd o godz. 6.00 z pętli autobusowej. Koszt przejazdu: 50 zł. Zapisy w zakrystii po Mszach św. prosimy przy zapisach podać nr PESEL do ubezpieczenia.
 4. W czwartek o godz. 19.00 - Spotkanie organizacyjne rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, w kaplicy św. Jacka, przy ul. Radzikowskiego.
 5. W ubiegłą niedzielę Przedstawiciele naszej parafii kwestowali po Mszach św. na spłacenie pożyczki bankowej zaciągniętej na konieczne prace remontowe. Zebrano kwotę wys. 4. 526 zł. Za wszystkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
 6. Umocnieni przez Chrystusa idziemy do swoich zajęć, pracy, życia. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom naszej świątyni, życzymy Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Niepokalanej na rozpoczynający się nowy tydzień.