1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  W Poniedziałek - święto stygmatów św. Franciszka z Asyżu.
  We Wtorek - święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
  W Czwartek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja, Kim Taegon, kapłana Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
  W Piątek – Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
 3. Błogosławiony Jan Paweł II nawiedzając łagiewnickie Sanktuarium powiedział wymowne słowa: „Nic tak nie jest potrzebne człowiekowi, jak miłosierdzie Boże - owa miłość łaskawa, współczująca, wynosząca człowieka ponad jego słabość ku nieskończonym wyżynom świętości Boga”. Nasza parafia została zaproszona do celebracji Eucharystii, w III piątek miesiąca do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Msza św. odbędzie się w piątek o godz. 17.00 w kaplicy klasztornej. Po Mszy św. koronka do Bożego miłosierdzia. Zapraszamy wszystkich Parafian do wspólnej modlitwy.
 4. Koło Przyjaciół Radia Maryja, zaprasza na wzięcia udziału w marszu w obronie wolnych mediów, do Warszawy dnia 29 września, pod hasłem: „ Obudź się Polsko, obudź się Katoliku”. Wyjazd o godz. 6.00 z pętli autobusowej. Koszt przejazdu: 50 zł. Zapisy w zakrystii po Mszach św. prosimy przy zapisach podać nr. PESEL-u do ubezpieczenia.
 5. Dzisiaj Przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali po Mszach św. na spłacenie pożyczki bankowej zaciągniętej na konieczne prace remontowe.
 6. W naszej parafii istnieje możliwość skorzystania z posługi nadzwyczajnego szafarza Eucharystii , prosimy zgłaszać chorych którzy by chcieli w niedziele przyjmować komunię św.
 7. Pragniemy poinformować, że istnieje nowa strona internetowa naszej parafii: parafia-azory.pl - którą przygotował i prowadzi nasz parafianin Pan Sławomir Skrzyniarz, któremu serdecznie dziękujemy za przygotowanie naszej strony internetowej.
 8. Naznaczeni znakiem Bożego błogosławieństwa, żyjmy ze sobą i pracujmy w duchu miłości. Niech nie będzie nam obca miłość przebaczająca. Wszystkim Wam tu obecnym i Waszym rodzinom życzymy miłej niedzieli i szczęśliwego tygodnia.