Krzyż - Kościół Św. Benedykta - Wzgórze Lasoty

1. Dziś o godz. 13.15 Msza święta w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. O godz. 19.00 nabożeństwo czerwcowe.
    • W czwartek: wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
    • W piątek: Uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła.
  3. W przyszłą niedzielę, 1 lipca, będziemy gościli w naszej Wspólnocie Parafialnej ks. Michała Kowalskiego, proboszcza Parafii MB Częstochowskiej z Woli Zachariaszowskiej, który wygłosi okolicznościowe kazanie. Taca z tego dnia w całości przeznaczona będzie na dalszą budowę tego kościoła z naszego dekanatu.
  4. W ubiegłą niedzielę przedstawiciele naszej Parafii kwestowali na potrzeby remontowe naszej Świątyni i domu klasztornego. Zebrano kwotę w wysokości 5350 zł. Za wszystkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
  5. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy w dniu 8 lipca 2018 r. (niedziela). Hasłem 27. pielgrzymki na Jasną Górę jest: „Polska Miłością Wskrzeszona”. Zapisy w kruchcie kościoła przed nabożeństwem czerwcowym. Koszt: 35 zł.
  6. Pragniemy przypomnieć, iż w miesiącach lipcu i sierpniu, nie będzie Mszy świętych: w dni powszednie o godz. 7.30, a w niedzielę o godz. 13.15. Przypominamy również, że kancelaria parafialna w tym czasie czynna będzie tylko w godzinach popołudniowych (poniedziałek, środa i piątek od 17.00 do 18.00).
  7. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  8. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności: śp. Marek Zdziarski oraz śp. Wanda Babińska. Wieczne odpoczywanie...
  9. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Niepokalanej na nadchodzący tydzień.