1. We wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.30 – Droga Krzy­żowa, a o godz. 17.00 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Droga Krzy­żowa w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.
  2. W Poniedziałek – Święto Katedry św. Piotra, Apostoła.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 13.15 – Msza św. w intencji Franciszkański Zakon Świeckich.
  4. Serdecznie zapraszamy małżeństwa na spotkania Domowego Kościoła. Jest to model for­macji, polegający na comiesięcznych spotkaniach w małych grupach mał­żeńskich, który został zaproponowany przed kilkudziesięcioma laty przez Sługę Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Spotkania Kręgu małżeńskiego, składającego się z 4–6 mał­żeństw, odbywają się raz w miesiącu. Chęć uczestnictwa w spotkaniach małżon­kowie mogą składać w Zakrystii. Wszelkie informacje, można uzyskać u o. Pro­boszcza oraz u Joanny i Tomasza Grabowskich.
  5. Dzisiaj, w trzecią miesiąca lutego, po Mszach św. Przedstawiciele naszej parafii będą kwestować, na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem naszej świątyni, klasztoru i pomieszczeń katechetycznych.
    Łączna kwota za miesiące; grudzień 2015r, styczeń i luty 2016r; to 21 167zł z VAT. W miesiącach; grudniu i styczniu nie były przeprowadzane kwesty na ten cel.
  6. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli. Niech Bóg pobłogosławi każdy dzień nowego tygodnia. A Maryja Niepokalana; niech wyprasza Wam wszelkie potrzebne łaski u swojego Syna.