1. We wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.30 - Droga Krzy­żowa, a o godz. 17.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Droga Krzy­żowa w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.
    • W poniedziałek - nabożeństwo drogi krzyżowej prowadzi: Franciszkański Zakon Świeckich,
    • we wtorek - Akcja Katolicka, w środę; Róże Żywego Ró­żańca,
    • w czwartek - Koło Przyjaciół Radia Maryja,
    • w piątek - Liturgiczna Służba Ołtarza i dzieci,
    • w sobotę - nabożeństwo różańcowe prowadzą duszpaste­rze.
  2. W czasie Wielkiego Postu będzie można skorzystać z posługi sakra­mentu spowiedzi Św. w dni powszednie kapłani będą dyżurować w konfe­sjonale od godz. 17.30 do 18.00. Pragniemy przypomnieć, że z przyczyn praktycznych i przepisów liturgicznych rezygnujemy z spowiedzi św. podczas Mszy świętych. W niedziele spowiadamy pół godziny przed Mszą św., a w dni powszednie w godzinach porannych, podczas Mszy św.
  3. W poniedziałek swoje imieniny obchodzi Przełożony naszej wspólnoty zakonnej - O. Gwardian Klaudiusz Bartos. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych; niech Chrystus i Jego Matka, Maryja otacza Go swoją opieką i rozświetla drogi kapłańskiego i zakonnego życia. Życzymy Darów Ducha św. w kierowaniu naszą Wspólnotą zakonną oraz entuzjazmu i świętości św. Franciszka.
  4. W Piątek - czcić swojego patrona będzie O. Manswet Zawada. Ojcu So­lenizantowi życzymy; zdrowia, wielu łask Bożych, życiu kapłańskim i za­konnym. Życzymy radości kapłańskiej z pełnionej posługi Słowa Bożego, na Mszach św. dla dzieci i formacji Liturgicznej Służby Ołtarza oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.
  5. W przyszłą niedzielę, trzecia miesiąca lutego, Przedstawiciele naszej parafii będą kwestować, na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem naszej świątyni, klasztoru i pomieszczeń katechetycznych.
  6. Serdecznie zapraszamy małżeństwa na spotkania Domowego Kościoła. Domowy Kościół jest gałęzią małżeńską Ruchu Światło-Życie. Model for­macji, polegający na comiesięcznych spotkaniach w małych grupach mał­żeńskich, został zaproponowany przed kilkudziesięcioma laty przez Sługę Bożego ks. Franciszka Blachnickiego potkania Kręgu małżeńskiego, składającego się z 4-6 mał­żeństw, odbywają się raz w miesiącu. Wszystkie małżeństwa zaintereso­wane budowaniem takiej Wspólnoty, gorąco zapraszamy do Kręgów, które tworzą się przy naszej parafii. Chęć uczestnictwa w spotkaniach małżon­kowie mogą składać w Zakrystii. Wszelkie informacje, można uzyskać u o. Pro­boszcza oraz u Joanny i Tomasza Grabowskich.
  7. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli. Niech Bóg pobłogosławi każdy dzień nowego tygodnia. A Maryja Niepokalana; niech wyprasza Wam wszelkie potrzebne łaski u swojego Syna.