1. Nasz parafianin, diakon Maciej Kłos odprawi Mszę św. prymicyjną w naszym kościele o godz. 12.00. Procesyjne przejście Księdza Prymicjanta z domu rodzinnego z ul. Gnieźnieńskiej do kościoła rozpocznie się o godz. 11:45. Wszystkich parafian zachęcamy do modlitwy w intencji nowego kapłana i do udziału w prymicjach kapłańskich. Przypominamy, że dzisiaj Mszy św. o godz. 13.15 nie będzie! O godz.19.00 - nabożeństwo majowe.
    • w poniedziałek - wspomnienie św. Justyna męczennika. Również w tym dniu nastąpi rozpoczęcie nabożeństw czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Jezusowego, które w naszej świątyni będą odprawiane: w dni powszednie o godz. 18:30, a w niedziele o godz. 19.00.
    • we wtorek – kolejny dzień nowenny do św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.30 - Msza św. z okolicznościową homilią, po Mszy św. procesja Eucharystyczna.
    • w środę - odwiedziny chorych naszej parafii z posługą sakramentalną od godz. 9.00; o godz. 16.30 - koronka do Bożego Miłosierdzia; o godz. 17.00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
    • w czwartek – Uroczystość Bożego Ciała. Msza św. w tym dniu: o godz. 6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 16.00 i ostatnia Msza św. o godz. 18.00. O godz. 16.30 (po Mszy św. o godz. 16:00) - Procesja Eucharystyczna do czterech Ołtarzy.
    • w piątek – pierwszy piątek miesiąca - o godz. 16:30 spowiedź święta dla dzieci i młodzieży, następnie o godz. 17:00 - Msza św. dla nich, o godz. 18:30 – Msza św. w intencji Misji św. i misjonarzy.
    • w sobotę - o godz. 18:30 – Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca, po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Wspólnota Braci Mniejszych na Azorach wraz z O. Dariuszem - wicekomisarzem Ziemi Świętej, pragnie zaprosić Was drodzy Parafianie do udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej, której przewodnikiem będzie w/w O. Dariusza Sambora. Termin pielgrzymki 9.04. do 16.04 2016r zainteresowani wyjazdem mogą zapoznać się z programem pielgrzymki, który można sobie zabrać z zakrystii. Zapisy do końca września b.r. w kancelarii parafialnej lub u O. Dariusza. Bliższe informacje można uzyskać bezpośrednio u O. Dariusza, lub w siedzibie Komisariatu Ziemi, przy ul. Reformackiej 4, w Krakowie (ogłoszenie).
  4. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej informuje, że dzisiaj (31 maja) oraz 7 czerwca, będzie okazja do wpłacenia zaliczek na pielgrzymkę. Dyżury odbywać będą się w zakrystii, po Mszach św. o godzinie 9:00, 10:30 i 12:00.
  5. Biuro Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Krakowa zaprasza mieszkańców na spotkanie w celu zapoznania się z wstępną koncepcją miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego „Azory – Park”, „Azory – Rejon ulic: Stachiewicza i Czerwieńskiego” dnia 2.06 br., tj. wtorek, o godz. 17:00, w świetlicy SP nr 113 na ulicy Stachiewicza 33.
  6. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkańskiej świątyni i klasztoru życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa. Niech Niepokalana wyprasza nam, naszym rodzinom liczne łaski u Swego Syna.