1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nabożeństwo majowe.
    • w poniedziałek- wspomnienie św. Feliksa z Cantalice, zakonnika.
    • we wtorek – kolejny dzień nowenny do św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.30 - Msza św. z okolicznościową homilią, po Mszy św. procesja Euch.
    • w środę - wspomnienie św. Bernardyna ze Sienny, kapłana.
    • w sobotę - święto rocznicy poświęcenia Bazyliki św. Ojca Franciszka z Asyżu.
  3. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sakr. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej:
    • dla klas pierwszych - w poniedziałek o godz. 17.00,
    • dla klas drugich - we wtorek o godz. 17.00.
  4. Grupa teatralna Klubu Seniora Azory serdecznie zaprasza na spektakl pt. „Konstytucja 3 Maja”. Występ odbędzie się w kaplicy dolnej naszego kościoła - dzisiaj o godz. 17.00.
  5. Wspólnota Braci Mniejszych na Azorach wraz z O. Dariuszem - wice-komisarzem Ziemi Świętej, pragnie zaprosić Was drodzy Parafianie do udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej, której przewodnikiem będzie w/w O. Dariusza Sambora. Termin pielgrzymki 9.04. do 16 04. 2016r zainteresowani wyjazdem mogą zapoznać się z programem pielgrzymki, który można sobie zabrać z zakrystii (ogłoszenie). Zapisy do końca września b.r. , w kancelarii parafialnej lub u O. Dariusza. Bliższe informacje można uzyskać bezpośrednio u O. Dariusza, lub w siedzibie Komisariatu Ziemi, przy ul. Reformackiej 4, w Krakowie.
  6. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej informuje, że w kolejne trzy niedziele: 24, 31 maja oraz 7 czerwca, będzie okazja do wpłacenia zaliczek na pielgrzymkę. Dyżurować będziemy w zakrystii, po Mszach św. o godzinie 9:00, 10:30 i 12:00. Osoby, które zgłosiły chęć uczestniczenia, ale nie wpłaciły zaliczki, są umieszczone na liście rezerwowej. Prosimy o kontakt każdego, kto z jakiegokolwiek powodu nie może obecnie dokonać wpłaty, a chciałby z nami pielgrzymować.
    Tegoroczna pielgrzymka przewidziana jest na 5 dni, od 8 do 12 lipca i ma bardzo bogaty program obejmujący sanktuaria Ziemi Świętokrzyskiej, Lubelszczyzny i Roztocza. Szczegóły można znaleźć w gablocie Akcji Katolickiej i na stronie internetowej parafii (w zakładce ‘Pliki do pobrania’). Jest jeszcze kilka wolnych miejsc, ale to już najwyższy czas na zgłoszenie się, bo liczba uczestników musi być ostatecznie ustalona, ze względu na konieczność potwierdzenia rezerwacji i wpłacenie zaliczek.
  7. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkańskiej świątyni i klasztoru; życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa. Niech Niepokalana wyprasza nam, naszym rodzinom liczne łaski u Swego Syna.