1. Dzisiaj obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny obchód okresu Bożego Narodzenia. O godz. 19.00 - nieszpory kolędowe.

2. W Środę – o godz. 18.30 - Msza św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.

3. Drodzy Parafianie! Nasza parafia - podobnie jak Kraków i cała Polska - przygotowuje się do Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku. Jest to wielkie zadanie i dobry czas na pogłębienie naszej wiary.
    W kruchcie kościoła znajdują się deklaracje przyjęcia do swoich domów młodych pielgrzymów, którzy przybędą do Krakowa w 2016 roku na ŚDM. Jeśli Państwo wyrażacie wolę przyjęcia na nocleg pielgrzymów, prosimy o wypełnienie deklaracji i przekazanie jej kapłanom w czasie wizyty duszpasterskiej, lub dostarczenie do kancelarii, albo do zakrystii do 31 stycznia b.r.
  4. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom; życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa. Niech świadomość naszego Chrztu św. umacnia nas w codziennym życiu, aby było ono wierne nauce Chrystusa, naszego Zbawiciela. Niech zachęca nas również do wyznawania naszej wiary wobec świata. Pan niech Was obdarzy swoim Pokojem.

5. Plan wizyty duszpasterskiej
    Data Godzina rozpoczęcia Adres