1. Dzisiaj o godz.19.00 - nieszpory kolędowe.

2. We Wtorek - Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Msze św. w porządku niedzielnym. Również w tym dniu, Członkowie Klubu Seniora – Azory serdecznie zapraszają, na przedstawienie jasełkowe, które odbędzie się o godz. 16.00 w kaplicy dolnej naszego kościoła. Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej Mszy św.

3. W Czwartek - Od godz. 9.00 - kapłani udadzą się z posługą sakramentalną do chorych parafian.

4. 11.01.2015r. w niedziele w siedzibie naszej szkoły (XIV LO i Gimnazjum nr 14) przy ulicy Chełmońskiego 24 odbędzie się impreza rozrywkowo- sportowa. Zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkich mieszkańców dzielnicy i okolic.

5. 6 Stycznia, w Uroczystość Objawienia Pańskiego przypada Światowy Dzień Pomocy Misjom. Z tej okazji w naszej wspólnocie parafialnej gościć będziemy misjonarza o. Kaspra, Mariusza Kapronia, aktualnie pracującego na misjach w Boliwii. Podzieli się z nami świadectwem swej pracy wśród boliwijskich Indian, a po Mszy św. będzie zbierał dobrowolne ofiary i rozprowadzał materiały misyjne między innymi napisaną przez siebie książkę pt. „Stamtąd wszystko widzi się lepiej".

6. Wszystkim Rodzinom, naszej parafii, Dobrodziejom; życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki patronki naszych Rodzin; Niepokalanej Matki, na każdy dzień naszego życia.

7. Plan wizyty duszpasterskiej
    Data Godzina rozpoczęcia Adres