1. Dzisiaj o godz. 16.30 - Droga krzyżowa, o godz. 17.00 – Gorzkie Żale z kazaniem, pasyjnym.
    • W Poniedziałek - o godz. 16.00 próba generalna przygotowująca do przyjęcia sakr. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej klas III.
    • We Wtorek – o godz. 18.00 Uroczysta Msza św., podczas której O. Biskup Damian Muskus udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży.
    • W Czwartek - o godz. 9.00 - Kapłani udadzą się do chorych z posługą sakramentalną. O godz. 16.30 - koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 17.00 Msza św. w intencji koła Przyjaciół Radia Maryja.
    • W Piątek – o godz. 16.30 - spowiedź św. dzieci i młodzieży o godz. 17.00 - Msza św. dla nich, o godz. 18.00 - nabożeństwo drogi krzyżowej. O godz. 18.30 - Msza św. w intencji Misji św. i misjonarzy.
    • W Sobotę - o godz. 18.00 - nabożeństwo różańcowe. O godz. 18.00- Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca.

2. Dzisiaj w niedzielę, woluntariusze będą kwestować, przed świątyniami, na rzecz Hospicjum św. Łazarza w Nowej Hucie w ramach akcji „Pola Nadziei". Również dzisiaj o godz. 10.00 – spotkanie organizacyjne w salce katechetycznej dla Przedstawicieli grup parafialnych, dotyczące dorocznej Parafialnej Drogi Krzyżowej, oraz Triduum Paschalnego.

3. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki przy figurze św. Antoniego z Padwy.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy doroczne Parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi O. Nikodem Gdyk; wice komisarz Komisariatu Ziemi Świętej pracujący przy klasztorze św. Kazimierza w Krakowie, ul Reformacka 4.

5. Nasza parafia przyłączyła się do organizowanej na terenie całej Polski akcji pomocy na rzecz kościołów misyjnych, której patronuje międzynarodowa organizacja katolicka; „Pomoc Kościołowi w Potrzebie". W czwartek 3 kwietnia od godz.11 do godz.16:00, zostanie zorganizowana zostanie zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego przez organizację „Pomoc Kościołowi w Potrzebie", która jest Stowarzyszeniem Kościoła Katolickiego, które pomaga wspólnotom Kościoła misyjnego, ofiarom wojen, prześladowań i kataklizmów. Na placu przy kościele będzie można dostarczyć: zużyte komputery, monitory, klawiatury, drukarki, klimatyzatory, telewizory, radia, magnetofony, magnetowidy, dekodery, telefony stacjonarne i komórkowe, pralki, lodówki, żelazka, odkurzacze, grzejniki, kuchenki, mikrofalówki, kable, baterie, akumulatory. Przy wyjściu na krzesłach są do zabrania ulotki z informacją o tej akcji.

6. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy spokojnego niedzielnego wypoczynku, a na nadchodzący tydzień Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Niepokalanej.

Maksymalna ilość osób w świątyni

Informujemy, że według najnowszych rozporządzeń Władz Państwowych od dnia 30.05.2020, w kościołach zniesione zostały limity dotyczące liczby wiernych przebywających w Świątyni.

Przypominamy jednak o obowiązku noszenia maseczek ochronnych i zachowaniu podstawowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Liczymy na Waszą odpowiedzialność.

Kończy się ogólna dyspensa od udziału w niedzielnej Mszy Św. - Szczegóły.

Dyspensa obowiązuje:
- osoby w wieku 65 lat i więcej,
- osoby z objawami infekcji (kaszel, katar, podwyższona temperatura, itp.),
- osoby, które czują obawę przed zarażeniem.