1. Dzisiaj o godz. 16.30 - Droga krzyżowa, o godz. 17.00 – Gorzkie Żale z kazaniem, pasyjnym. W poniedziałek o godz. 18.30 – Msza św. Z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.

  2. W przyszłą niedzielę woluntariusze będą kwestować przed świątyniami dla Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej św. Łazarza w Nowej Hucie w ramach akcji „Pola Nadziei".

  3. W czwartek tj. 27 marca o godz. 16.00 próby przygotowujące do przyjęcia sakr. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej klas III. Obecność obowiązkowa.

  4. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przypomina, że w niedzielę 23 marca jest możliwość uzupełnienia kolejnej raty za pielgrzymkę na Litwę. Dyżurujemy w zakrystii po Mszach świętych o 7:30, 9, 10:30 i 12-tej.
    Informujemy także, że wszyscy, którzy wpłacili zaliczkę są wpisani na podstawową listę uczestników, a chętni mogą ewentualnie dopisać się do listy rezerwowej.


  5. W ubiegłą niedzielę, po Mszach Przedstawiciele naszej kwestowali po Mszach św. na potrzeby naszej świątyni, zebrano kwotę 3.857zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać".

  6. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki przy figurze św. Antoniego z Padwy.

  7. W przyszłą niedzielę tj. 30 marca o godz. 10.00 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie organizacyjne Przedstawicieli grup parafialnych, dotyczące dorocznej parafialnej drogi krzyżowej oraz Triduum Paschalnego.

  8. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr. 113 w Krakowie ul. Stachiewicza 33 serdecznie zaprasza do zapisu dzieci na rok szkolny 2014/1015. Do „zerówki", do klas I i klasy IV sportowej. Informacje szczegółowe w gablotach.

  9. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy spokojnego niedzielnego wypoczynku, a na nadchodzący tydzień Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Niepokalanej.