1. Dzisiejsza uroczystość Zesłania Ducha św. kończy okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. O godz. 19.00 - nabożeństwo majowe.

 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  W poniedziałek – święto Matki Kościoła.
  We wtorek - kolejny dzień nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.30 - Msza św. z okolicznościową homilią, po Mszy św. Procesja Eucharystyczna.
  W czwartek – święto poświęcenia Bazyliki św. Ojca Franciszka z Asyżu. Również w tym dniu na Mszy św. o godz. 18.00. Ks. Bp. Grzegorz Ryś udzieli sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.

 3. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza do udziału w trzydniowej pielgrzymce do sanktuariów Pańskich i Maryjnych w: Jodłowej, Leżajsku, Przeworsku, Jarosławiu, Przemyślu i Kalwarii Pacławskiej. Termin: 21-23 czerwca 2013 r. Koszt pielgrzymki wynosi 280 zł. Informacje dotyczące pielgrzymki zamieszczone są na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej. Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane są w zakrystii, w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 9: 00, 10: 30 i 12:00. Są jeszcze wolne miejsca.

 4. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Opieka Matki Bożej Niepokalanej niech będzie dla Was wszystkich źródłem wielu łask Bożych i umocnieniem na nowy tydzień pracy i wzrastania w wierze.

 5. Dnia 8 czerwca b.r. o godz. 19.30 w kościele św. Stanisława Kostki ul. Konfederacka 6, w Krakowie, odbędzie się spektakl sztuki-dramatu Karola Wojtyły; „Brat naszego Boga”. Prze światynia można zaopatrzyć się w bilety na w/w sztukę.

 6. W dniach 7 do 9 czerwca planowany jest wyjazd w góry dla kandydatów przygotowujących się do sak. do Bierzmowania informacje dotyczące zapisów będą podane w późniejszym czasie.

 7. Zapraszamy młodzież pracującą, akademicką na cotygodniowe spotkania z Pismem Świętym - w każdą niedzielę, na  godz. 18.00 w bibliotece parafialnej.