1. Dzisiejsza uroczystość Zesłania Ducha św. kończy okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. O godz. 19.00 - nabożeństwo majowe.

W poniedziałek – święto Matki Kościoła.
    We wtorek - kolejny dzień nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.30 - Msza św. z okolicznościową homilią, po Mszy św. Procesja Eucharystyczna.
    W czwartek – święto poświęcenia Bazyliki św. Ojca Franciszka z Asyżu. Również w tym dniu na Mszy św. o godz. 18.00. Ks. Bp. Grzegorz Ryś udzieli sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.

3. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza do udziału w trzydniowej pielgrzymce do sanktuariów Pańskich i Maryjnych w: Jodłowej, Leżajsku, Przeworsku, Jarosławiu, Przemyślu i Kalwarii Pacławskiej. Termin: 21-23 czerwca 2013 r. Koszt pielgrzymki wynosi 280 zł. Informacje dotyczące pielgrzymki zamieszczone są na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej. Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane są w zakrystii, w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 9: 00, 10: 30 i 12:00. Są jeszcze wolne miejsca.

4. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Opieka Matki Bożej Niepokalanej niech będzie dla Was wszystkich źródłem wielu łask Bożych i umocnieniem na nowy tydzień pracy i wzrastania w wierze.

5. Dnia 8 czerwca b.r. o godz. 19.30 w kościele św. Stanisława Kostki ul. Konfederacka 6, w Krakowie, odbędzie się spektakl sztuki-dramatu Karola Wojtyły; „Brat naszego Boga”. Prze światynia można zaopatrzyć się w bilety na w/w sztukę.

6. W dniach 7 do 9 czerwca planowany jest wyjazd w góry dla kandydatów przygotowujących się do sak. do Bierzmowania informacje dotyczące zapisów będą podane w późniejszym czasie.

7. Zapraszamy młodzież pracującą, akademicką na cotygodniowe spotkania z Pismem Świętym - w każdą niedzielę, na  godz. 18.00 w bibliotece parafialnej.

Maksymalna ilość osób w świątyni

Informujemy, że według najnowszych rozporządzeń Władz Państwowych od dnia 30.05.2020, w kościołach zniesione zostały limity dotyczące liczby wiernych przebywających w Świątyni.

Przypominamy jednak o obowiązku noszenia maseczek ochronnych i zachowaniu podstawowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Liczymy na Waszą odpowiedzialność.

Kończy się ogólna dyspensa od udziału w niedzielnej Mszy Św. - Szczegóły.

Dyspensa obowiązuje:
- osoby w wieku 65 lat i więcej,
- osoby z objawami infekcji (kaszel, katar, podwyższona temperatura, itp.),
- osoby, które czują obawę przed zarażeniem.