1. Dzisiaj o godz. 10.30 - Uroczystość Rocznicy pierwszej Komunii św. klas trzecich. O godz. 19.00 - nabożeństwo majowe.

 2. W poniedziałek o godz. 17.00 - rozpoczęcie nabożeństw fatimskich. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 3. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sakr. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej klas pierwszych; w poniedziałek- o godz. 17.00, drugich; w środę – o godz. 17.00.

 4. We wtorek kolejny  dzień nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.30- Msza św. z okolicznościową homilią, po Mszy św. Procesja Eucharystyczna.

 5. W środę o godz. 16.00 - próby przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej klas III. Obecnośc obowiązkowa.

 6. Drodzy Parafianie! Ze względu na rozliczne Państwa wydatki i częste zbiórki pieniężnie, w miesiącu maju nie będzie comiesięcznej kwesty na potrzeby naszej świątyni.

 7. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Opieka Matki Bożej Niepokalanej niech będzie dla Was wszystkich źródłem wielu łask Bożych i umocnieniem na nowy tydzień pracy i wzrastania w wierze.

 8. W dniach 7 do 9 czerwca planowany jest wyjazd w góry dla kandydatów przygotowujących się do sak. do Bierzmowania informacje dotyczące zapisów będą podane w późniejszym czasie.

 9. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza do udziału w trzydniowej pielgrzymce do sanktuariów Pańskich i Maryjnych w: Jodłowej, Leżajsku, Przeworsku, Jarosławiu, Przemyślu i Kalwarii Pacławskiej.

  Termin: 21-23 czerwca 2013 r. (piątek – niedziela).Koszt pielgrzymki wynosi 280 zł. Informacje dotyczące pielgrzymki zamieszczone są na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej.

  Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane są w zakrystii, w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 9: 00, 10: 30 i 12:00.

 10. Zapraszamy młodzież pracującą, akademicką na cotygodniowe spotkania z Pismem Świętym; w każdą niedzielę, na  godz. 18.00 w bibliotece parafialnej.