1. Dzisiaj o godz. 11.00 - Uroczystość Pierwszej Komunii św. dzieci naszej parafii. Msze św. o godz. 10.30 i 12.00 będą odprawiane w dolnej kaplicy naszej świątyni. O godz. 19.00 - nabożeństwo majowe.

 2. W poniedziałek - odwiedziny chorych z sakramentalną posługą, od godz. 9.00. O godz. 18.30 - Msza św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.

 3. We wtorek kolejny dzień nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.30 - Msza św. z okolicznościową homilią, po Mszy św. Procesja Eucharystyczna.

 4. W Środę – Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej Archidiecezji Krakowskiej.

 5. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 - zapraszamy na spotkanie, tych Parafian, którzy co roku przygotowują Ołtarze na Boże Ciało. Zapraszamy również Parafian, którzy chcą pomóc w pracach przy przygotowaniu ołtarzy.

 6. W sobotę o godz. 16.00 - spowiedź rodziców i dzieci klas trzecich przeżywających Rocznicę Pierwszej Komunii św.

 7. Niedzielę – o godz. 10.30 - Uroczystość Rocznicy pierwszej Komunii św. klas trzecich.

 8. Franciszkański ośrodek Rekolekcyjna – powołaniowy serdecznie zaprasza w piątek; do Sanktuarium św. Kazimierza, przy ul. Reformackiej 4; na „Wieczór Modlitw o Powołania" Przewodniczyć Mszy św. będzie i Słowo Boże wygłosi Ks. Bp. Grzegorz Ryś. Początek spotkania modlitewnego o godz. 18.30.

 9. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Opieka Matki Bożej Niepokalanej niech będzie dla Was wszystkich źródłem wielu łask Bożych i umocnieniem na nowy tydzień pracy i wzrastania w wierze.

 10. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza do udziału w trzydniowej pielgrzymce do sanktuariów Pańskich i Maryjnych w: Jodłowej, Leżajsku, Przeworsku, Jarosławiu, Przemyślu i Kalwarii Pacławskiej.

  Termin: 21-23 czerwca 2013 r. (piątek – niedziela).Koszt pielgrzymki wynosi 280 zł. Informacje dotyczące pielgrzymki zamieszczone są na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej.

  Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane są w zakrystii, w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00, 10:30 i 12:00.

 11. Zapraszamy młodzież pracującą, akademicką na cotygodniowe spotkania z Pismem Świętym; w każdą niedzielę, na  godz. 18.00 w bibliotece parafialnej.