1. Dzisiaj o godz. 19.00 – nieszpory niedzielne.

 2. W poniedziałek o godz. 19.00 – spotkanie w salce katechetycznej dla rodziców dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii św.

 3. We wtorek kolejny dzień nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.30 - Msza św. z okolicznościową homilią, po Mszy św. Procesja Eucharystyczna.

 4. W środę o godz. 19.00 – spotkanie  rodziców, dzieci klas trzecich w salce katechetycznej.

 5. Dzisiaj po Mszach św. przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem naszej świątyni, domu klasztornego w sezonie zimowym.

 6. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza do udziału w trzydniowej pielgrzymce do sanktuariów Pańskich i maryjnych w: Jodłowej, Leżajsku, Przeworsku, Jarosławiu, Przemyślu i Kalwarii Pacławskiej.

  Termin: 21-23 czerwca 2013 r. (piątek – niedziela).Koszt pielgrzymki wynosi 280 zł. Informacje dotyczące pielgrzymki zamieszczone są na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej.

  Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane są w zakrystii, w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00, 10:30 i 12:00.

 7. Dnia 28 kwietnia o godz. 15.00 – Adoracja eucharystyczna przygotowana przez Franciszkański Zakon Świeckich.

 8. W przyszłą niedzielę przed świątyniami, po Mszach św. odbędzie się coroczna wielka akcja zbierania funduszy na potrzeby Hospicjum św. Łazarza, zajmującego się opieką osób terminalnie chorych.

 9. Zapraszamy młodzież pracującą, akademicką na cotygodniowe spotkania z Pismem Świętym w każdą niedzielę, na godz. 18.00 w bibliotece parafialnej.

 10. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Opieka Matki Bożej Niepokalanej niech będzie dla Was wszystkich źródłem wielu łask Bożych i umocnieniem na nowy tydzień pracy i wzrastania w wierze.