1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.

 2. We wtorek pierwszy dzień nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.30- Msza św. z okolicznościową homilią, po Mszy św. Procesja Eucharystyczna.

 3. Również we wtorek spotkanie informacyjne, dla rodziców, młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sak. Bierzmowania w salce katechetycznej o godz. 19:00.

 4. W piątek o godz. 17.00 - spotkanie katechetyczne dzieci komunijnych w salce katechetycznej.

 5. Serdecznie zapraszamy wszystkich na spektakl p.t. „Jeszua”, oparty na motywach powieści M. Bułhakowa; „Mistrz i Małgorzata”, oraz P. Lagerkvista „Barabasz”; w wykonaniu grupy teatralnej; „Scena” - młodzieży z naszego Liceum Ogólnokształcącego. Na powyższy spektakl zapraszamy dzisiaj do budynku szkoły - Liceum Ogólnokształcącego - na godz. 19.00.

 6. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza do udziału w trzydniowej pielgrzymce do sanktuariów Pańskich i maryjnych w: Jodłowej, Leżajsku, Przeworsku, Jarosławiu, Przemyślu i Kalwarii Pacławskiej.
  Termin: 21-23 czerwca 2013 r. (piątek – niedziela). Koszt pielgrzymki wynosi 280 zł. Informacje  dotyczące pielgrzymki zamieszczone są na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej.
  Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane są w zakrystii, w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00, 10: 30 i 12:00.

 7. W przyszłą niedzielę po Mszach św. przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem naszej świątyni, domu klasztornego w sezonie zimowym.

 8. Dyrektor i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 119 w Krakowie, przy ul. Czerwieńskiego 1 zapraszają dzieci urodzone sześcio i siedmioletnie wraz z rodzicami na dzień otwarty w sobotę 20 kwietnia 2013 r. od godziny 10:00 do 13:00. Równocześnie przypominamy, że trwają zapisy do klasy pierwszej.

 9. Dnia 28 kwietnia o godz. 15.00- Adoracja eucharystyczna przygotowana przez Franciszkański Zakon Świeckich.

 10. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Opieka Matki Bożej Niepokalanej niech będzie dla Was wszystkich źródłem wielu łask Bożych i umocnieniem na nowy tydzień pracy i wzrastania w wierze.