Wizyta duszpasterska - kolęda - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Wizyta Duszpasterska - Kolęda 2019/2020

2 stycznia, w czwartek, rozpoczynamy coroczną wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Wizytę duszpasterską potraktujmy jako spotkanie połączone z modlitwą. Duszpasterze odwiedzający dom czy mieszkanie przychodzą do Rodziny przede wszystkim z Bożym Błogosławieństwem. W czasie wizyty duszpasterskiej prosimy, aby na stole, nakrytym białym obrusem, były: krzyż, świece i woda święcona.

W czasie kolędy kancelaria parafialna będzie czynna jedynie w godzinach przedpołudniowych: w poniedziałek, środę i piątek w godzinach 9.00 – 10.00.

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.