1. Dzisiaj rozpoczynamy Parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi O. Konstanty Ciaranek; nasz rodak, Gwardian i Proboszcz z Brzezin Łódzkich. Plan rekolekcji wywieszony jest na drzwiach Kościoła i w gablotach parafialnych.
    16.30 - Droga krzyżowa, o godz. 17.00 – Gorzkie Żale z kazaniem, pasyjnym. Godz. 19.00 – nauka stanowa dla mężczyzn.

  2. We wtorek i środę podczas nauk rekolekcyjnych będą zbierane ofiary na potrzeby remontowe naszego klasztoru w Brzezinach, którym gwardianem jest ojciec Konstanty. Za wszelką ofiarę składamy z serca płynące "Bóg zapłać".

  3. We wtorek przypada uroczystość św. Józefa - Oblubieńca NMP.

  4. n
  5. W piątek o godz. 17.00 - spotkanie katechetyczne dla dzieci pierwszokomunijnych.

  6. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich wiernych na parafialną Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii (ul. Chełmońskiego, ul. Mehofera, ul. Różyckiego) o godz. 18.30. Wyjście z placu kościelnego.

  7. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki przy figurze św. Antoniego z Padwy.

  8. Dyrektor i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 119 w Krakowie, przy ul. Czerwieńskiego 1 zapraszają dzieci urodzone w latach 2006, 2007, 2008 wraz z rodzicami na dzień otwarty w sobotę 23 marca 2013 r. od godziny 10:00 do 12:00. Jednocześnie Dyrektor Szkoły zaprasza do zapisywania dzieci do zerówki i klas pierwszych. Przypominamy, iż rekrutacja do zerówki kończy się w poniedziałek 02.04.2013.”

  9. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom naszej świątyni i klasztoru; życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa, i opieki Matki Bożej Niepokalanej w dobrym przeżywaniu czasu Wielkiego Postu i świętych rekolekcji.