1. Dzisiaj o godz. 16.30 Droga krzyżowa, o godz. 17.00 – Gorzkie Żale z kazaniem, pasyjnym.

  2. W czwartek - o godz. 9.00 - Kapłani udadzą  się do chorych z posługą sakramentalną. O godz. 16.30 - koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 17.00 - Msza św. w intencji koła Przyjaciół Radia Maryja.

  3. W piątek o godz. 17.00 - spotkanie katechetyczne dla  dzieci pierwszokomunijnych.

  4. W Niedzielę – o godz. 10.00 - spotkanie organizacyjne Przedstawicieli Grup Parafialnych dotyczące dorocznej parafialnej drogi krzyżowej oraz Triduum Paschalnego w salce katechetycznej. O godz. 18.00 - Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca.

  5. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 119 w Krakowie, przy ul. Czerwieńskiego 1 ogłasza zapisy do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej na rok szkolny 2013/2014. Zapraszamy wszystkie dzieci 5, 6 i 7 letnie do naszej szkoły.

  6. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom naszej świątyni i klasztoru życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Niepokalanej w dobrym przeżywaniu czasu Wielkiego Postu.