1. Dzisiaj o godz. 10.30 - poświęcenie książeczek komunijnych i odnowienie przyrzeczeń Chrztu św. przez dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii świętej. O godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.

 2. W Poniedziałek - o godz. 18.30 – Msza św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
  W Środę – o godz. 19.00 - spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
  W Czwartek - od godz. 9.00 - Kapłani będą odwiedzać chorych parafian; o 16.30 - Koronka; o 17.00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  W Piątek - o godz. 16.45 - spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza.
  W Niedzielę – o godz. 18.00- Msza św. w intencji żywego Różańca i zmiana Tajemnic. Również w tym dniu, po Mszach św. będzie możliwość zaopatrzenia się w elementy dekoracyjne na czas uroczystego przeżycia nawiedzenia naszej Parafii przez Obraz Jezusa Miłosiernego i relikwii św. Siostry Faustyny i bł. Jana Pawła II. Rozprowadzać je będą przedstawiciele z wydawnictwa św. Stanisława.

 3. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską Ro­dzin naszej parafii. Podczas tych spotkań w Waszych Domach modli­liśmy się wspólnie o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. Przeżywaliśmy tę wizytę radośnie i z wiarą, że w osobie kapłana przycho­dzi sam Chrystus i błogosławi dom i rodzinę.

  Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyjęli kapłanów, dając wyraz jedności wiary i wspólnoty parafialnej. Dzięku­jemy za wszystkie wyrazy życzliwości oraz objawy zatroskania o na­szą wspólnotę parafialną, o naszą świątynię za wszystkie formy życz­liwości i ofiarności. Niech Bóg Wam wynagrodzi i spełni wasze wszystkie dobre pragnienia, które kryją się w Waszych sercach.

  Również pragniemy Was poinformować, że ktoś z mieszkańców naszego osiedla pozwolił sobie na niestosowny żart w postaci kolportażu informacji o powtórzeniu kolędy. Takie ulotki dostali mieszkańcy ul. Jaremy blok nr. 23.

 4. Dnia 19.02. odbędzie się akcja honorowego oddawania Krwi w XIV L.O. przy ul. Chełmońskiego 24. Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy w ten sposób chcą pomóc drugiemu człowiekowi.

 5. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom; życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli w gronie rodzinnym. Niech niedzielne spotkanie z Chrystusem w Eucharystii, w mocy Jego Słowa dotyka naszych serc, abyśmy mieli odwagę żyć Ewangelią.

RODO

Spowiedź Święta

Spowiedź święta jest możliwa jedynie indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub przez dzwonek na furcie klasztornej. Jesteśmy do dyspozycji przez cały dzień. Istnieje też możliwość przyjęcia Komunii świętej na tych samych zasadach.

Jubileusz Parafii

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Odwiedzający

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.