1. Dzisiaj o godz. 10.30 - poświęcenie książeczek komunijnych i odnowienie przyrzeczeń Chrztu św. przez dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii świętej. O godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.

 2. W Poniedziałek - o godz. 18.30 – Msza św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
  W Środę – o godz. 19.00 - spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
  W Czwartek - od godz. 9.00 - Kapłani będą odwiedzać chorych parafian; o 16.30 - Koronka; o 17.00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  W Piątek - o godz. 16.45 - spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza.
  W Niedzielę – o godz. 18.00- Msza św. w intencji żywego Różańca i zmiana Tajemnic. Również w tym dniu, po Mszach św. będzie możliwość zaopatrzenia się w elementy dekoracyjne na czas uroczystego przeżycia nawiedzenia naszej Parafii przez Obraz Jezusa Miłosiernego i relikwii św. Siostry Faustyny i bł. Jana Pawła II. Rozprowadzać je będą przedstawiciele z wydawnictwa św. Stanisława.

 3. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską Ro­dzin naszej parafii. Podczas tych spotkań w Waszych Domach modli­liśmy się wspólnie o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. Przeżywaliśmy tę wizytę radośnie i z wiarą, że w osobie kapłana przycho­dzi sam Chrystus i błogosławi dom i rodzinę.

  Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyjęli kapłanów, dając wyraz jedności wiary i wspólnoty parafialnej. Dzięku­jemy za wszystkie wyrazy życzliwości oraz objawy zatroskania o na­szą wspólnotę parafialną, o naszą świątynię za wszystkie formy życz­liwości i ofiarności. Niech Bóg Wam wynagrodzi i spełni wasze wszystkie dobre pragnienia, które kryją się w Waszych sercach.

  Również pragniemy Was poinformować, że ktoś z mieszkańców naszego osiedla pozwolił sobie na niestosowny żart w postaci kolportażu informacji o powtórzeniu kolędy. Takie ulotki dostali mieszkańcy ul. Jaremy blok nr. 23.

 4. Dnia 19.02. odbędzie się akcja honorowego oddawania Krwi w XIV L.O. przy ul. Chełmońskiego 24. Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy w ten sposób chcą pomóc drugiemu człowiekowi.

 5. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom; życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli w gronie rodzinnym. Niech niedzielne spotkanie z Chrystusem w Eucharystii, w mocy Jego Słowa dotyka naszych serc, abyśmy mieli odwagę żyć Ewangelią.