Krzyż - Góra Pilsko - Zbawienie przyszło przez Krzyż. Wielka to tajemnica. Jeżeli chcesz Mnie naśladować, To weź swój krzyż na każdy dzień I chodź ze Mną zbawiać świat...

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek: wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy, patronki FZŚ.
    • W piątek: wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
    • W sobotę: Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  3. W przyszłą niedzielę przedstawiciele Parafii będą kwestować po Mszach świętych na dalsze potrzeby remontowe Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie złożone ofiary już dziś pragniemy złożyć z serca płynące „Bóg zapłać”.
  4. W tym tygodniu rozpoczynamy spotkania dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania:
    • w poniedziałek o 17.00 klasy 6;
    • we wtorek o 17.00 klasy 7;
    • w środę o 17.00 klasy 8.
  5. W sobotę 14 września o 10.00 odbędzie się spotkanie dla ministrantów i lektorów. Zachęcamy i zapraszamy również chłopców, którzy chcą zostać ministrantami.
  6. Schola parafialna zaprasza również na spotkania w piątki na salce katechetycznej i w niedzielę o godz.9.45.
  7. Pan Paweł - nasz organista zaprasza osoby, które chcą śpiewać w chórze na pierwsze spotkanie z emisji głosu, które odbędzie się w czwartek o godz.19.30 w salce katechetycznej.
  8. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii po Mszach świętych.
  9. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask, darów Ducha Świętego i opieki Matki Niepokalanej na cały rozpoczynający się tydzień.