Ogłoszenia duszpasterskie na 26. Niedzielę Zwykłą - 25.09.2022 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Ogłoszenia duszpasterskie na 26. Niedzielę Zwykłą - 25.09.2022

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: piątek, 23 wrzesień 2022 14:37

Święta Teresa od Dzieciątka Jezus - Klasztor w Czernej

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
    • We wtorek: wspomnienie św. Wincentego à Paulo, prezbitera.
    • W środę: wspomnienie św. Wacława, męczennika.
    • W czwartek: Święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
    • W piątek: wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i dra Kościoła.
    • W sobotę: wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i dra Kościoła. Na ten dzień przypada również pierwsza sobota miesiąca: od godz. 9.00 kapłani udadzą się do Chorych z posługą sakramentalną. O godz. 17.45 różaniec, o 18.30 Msza Święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca.
  3. Nabożeństwa różańcowe w naszej Świątyni będą sprawowane przez cały październik w dni powszednie o godz. 17.45, a w niedziele o 19.00.
    Różaniec poprowadzą:
    • w poniedziałki Franciszkański Zakon Świeckich;
    • we wtorki Akcja Katolicka;
    • w środy szafarze;
    • w czwartki Koło Przyjaciół Radia Maryja;
    • w piątki Liturgiczna Służba Ołtarza i dzieci;
    • w soboty Róże Żywego Różańca;
    • w niedziele kapłani.
  4. W przyszłą niedzielę, 2 października, podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 odbędzie się poświęcenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych. Po Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie w salce katechetycznej.
  6. W tym tygodniu z Naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności śp. Jadwiga Szczepanik, śp. Łukasz Misztal, śp. Helena Szymańska, śp. Andrzej Rożenej oraz śp. Adam Janik. Wieczny odpoczynek….
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.