1. Dzisiaj – o godz. 16.00 - Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, o godz. 18.00 - Msza św. w intencji Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. O godz. 19.00 - nabożeństwo drogi krzyżowej.

W Poniedziałek - wspomnienie św. Leonarda z Porto Maurizio, kapłana.
    We Wtorek – wspomnienie św. Franciszka, Antoniego Fasaniego, kapłana.
    W Czwartek - Święto Wszystkich Świętych Zakonu Serafickiego. Również w tym dniu rozpoczęcie nowenny przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP.
    W Piątek - święto św. Andrzeja, Apostoła.

3. Od przyszłej niedzieli można zamawiać intencje Mszy św. na rok 2013.

4. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej wraz z organizatorem wystawy Bolesławem Kosiorem Radnym Miasta Krakowa zapraszają na wystawę prac naszej parafianki; Pani Grażyny Zawiślak. Prace będzie można oglądać w dolnej kaplicy kościoła po każdej Mszy św.

5. W ubiegłą niedzielę, po Mszach św. przedstawiciele naszej parafii kwestowali, na spłacenie pożyczki bankowej zaciągniętej na konieczne prace remontowe. Zebrano kwotę wys. 4.232 zł. Za wszystkie ofiary składamy z serca płynące” Bóg zapłać”.

6. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom i Przyjaciołom naszej franciszkańskiej świątyni; życzymy radosnej niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

Maksymalna ilość osób w świątyni

Informujemy, że według najnowszych rozporządzeń Władz Państwowych od dnia 30.05.2020, w kościołach zniesione zostały limity dotyczące liczby wiernych przebywających w Świątyni.

Przypominamy jednak o obowiązku noszenia maseczek ochronnych i zachowaniu podstawowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Liczymy na Waszą odpowiedzialność.

Kończy się ogólna dyspensa od udziału w niedzielnej Mszy Św. - Szczegóły.

Dyspensa obowiązuje:
- osoby w wieku 65 lat i więcej,
- osoby z objawami infekcji (kaszel, katar, podwyższona temperatura, itp.),
- osoby, które czują obawę przed zarażeniem.