Ogłoszenia duszpasterskie na 17. Niedzielę Zwykłą - 24.07.2022 - Parafia Rzymsko-Katolicka Niepokalanego Poczęcia NMP, Kraków, os. Azory

Ogłoszenia duszpasterskie na 17. Niedzielę Zwykłą - 24.07.2022

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: piątek, 22 lipiec 2022 10:52

Matka Boska - Bodzętyn

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
    • W poniedziałek: Święto św. Jakuba, Apostoła.
    • We wtorek: wspomnienie Św. Rodziców NMP – Joachima i Anny.
    • W piątek: wspomnienie świętych Marty, Marii i Łazarza.
  3. Jutro po Mszy świętej wieczornej na placu kościelnym i wzdłuż pobliskich ulic odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych ku czci św. Krzysztofa – patrona podróżujących. Serdecznie zapraszamy.
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Helena Piotrowska, śp. Marianna Bolsęga oraz śp. Kazimiera Sokołów.
    Wieczne odpoczywanie…
  6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej na cały rozpoczynający się tydzień.

Zrzeczenie odpowiedzialności za reklamy

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam dostarczanych przez Autora Wtyczki oraz Google Ads.