1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    Przypominamy, że dziś po Mszy świętej o godz. 10.30 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie z rodzicami i dziećmi, którzy w tym roku szkolnym i katechetycznym przygotowują się do Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Bardzo prosimy o obecność.
    • w poniedziałek: wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła; o godz. 17.30 nabożeństwo fatimskie;
    • we wtorek: Święto Podwyższenia Krzyża Świętego;
    • w środę: wspomnienie NMP Bolesnej;
    • w czwartek: wspomnienie świętych męczenników: Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa;
    • w piątek: Święto Stygmatów św. Franciszka z Asyżu;
    • w sobotę: Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
  3. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania:
    • dla klas VI: w poniedziałek o godz. 17.00;
    • dla klas VII: we wtorek o godz. 17.00;
    • dla klas VIII: w środę o godz. 17.00.
  4. W sprzedaży są kalendarze misyjne na rok 2022. Dochód z nich zostanie przeznaczony na wsparcie naszych franciszkańskich misji. Kalendarze można nabyć w zakrystii u brata Daniela.
  5. W przyszłą niedzielę przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować po Mszach Świętych na dalsze potrzeby Świątyni. Już dziś składamy z serca płynące „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary i Waszą hojność.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Zofia Brand, śp. Jan Zaręba oraz śp. prof. Andrzej Tadus. Wieczne odpoczywanie…
  8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na nadchodzący tydzień. Niech Najświętsza Maryja Panna weźmie Was w matczyną opiekę i stale oręduje w Waszych intencjach u swego Syna.