1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • w poniedziałek: Uroczystość NMP Anielskiej z Porcjunkuli, Patronki naszej prowincji. Jest to 805. rocznica wyproszenia przez św. Franciszka z Asyżu Odpustu Porcjunkuli. W tym dniu za pobożne nawiedzenia kościoła franciszkańskiego lub parafialnego z równoczesnym odmówieniem Modlitwy Pańskiej i Symbolu Wiary (»Ojcze nasz« i »Wierzę«) można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli pod zwykłymi warunkami.
    • w środę: wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana .
    • w czwartek: pierwszy czwartek miesiąca.
    • w piątek: Święto Przemienienia Pańskiego oraz pierwszy piątek miesiąca. O godz. 18.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, o 18.30 Msza święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
    • w sobotę: pierwsza sobota miesiąca. O godz. 18.00 różaniec i czwarty dzień nowenny przed uroczystością beatyfikacyjną Czcigodnego Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego; o 18.30 Msza święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca ze zmianą tajemnic różańcowych.
  3. W dzisiejsza niedzielę Stowarzyszenie Charytatywne „Dobrosław” przeprowadza na terenie naszej Parafii zbiórkę dla 10-letniego Filipa, którego czekają kilka poważnych operacji. Razem z Fundacją „Dobrosław” serdecznie prosimy o wsparcie w kosztownym leczeniu.
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Andrzej Madoń, Stanisława Pipień, Władysława Wolan, Ewa Ziarko, Janina Bysina, Jerzy Grzymalski. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
  6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożych błogosławieństw na cały nadchodzący tydzień. Niech dzisiejsze spotkanie ze Zmartwychwstałym umocni Was w wierze, nadziei i miłości, a Wasze serca wypełni radością i pokojem.

Jubileusz Parafii - 2019