Chrystus Zmartwychwstały - Kościół Franciszkanów - Poznań}

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    • W piątek: uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski oraz wspomnienie św. Jerzego.
    • W sobotę: wspomnienie św. Fidelisa z Sigmaringen, prezbitera i męczennika.
  3. Serdecznie witamy w naszej Wspólnocie Zakonnej i Parafialnej o. Piotra Mroza, który przyjechał do nas z Włoch do pomocy duszpasterskiej. Pragniemy życzyć mu owocnej pracy tutaj, darów Ducha Świętego na każdy dzień oraz opieki naszej Patronki, Niepokalanej Matki.
  4. Dziś po Mszach świętych przedstawiciele naszej Parafii kwestują na dalsze potrzeby naszej Świątyni. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do Wieczności: śp. Zofia Gromow. Wieczne odpoczywanie…
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

Kolęda 2020/2021

Drodzy Parafianie, ze względów epidemicznych w tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą.

Nie chcielibyśmy jednak pozostawić Was bez modlitwy i Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się Nowy Rok 2021.

Dlatego też wprowadzamy dodatkową Mszę świętą dla rodzin poszczególnych ulic i bloków w dni powszednie o godz. 19.30, a w niedzielę o godz. 16.00, gdzie wspólnie z poszczególnymi rodzinami modlić się będziemy w Waszych intencjach.

Przede wszystkim o zdrowie i Boże błogosławieństwo na nowy 2021 rok.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 50 osoby, a 5 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.