1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    2. W piątek, 25 września, odszedł do Pana w wieku 82 lat o. Albert Matuszyk – nasz Współbrat i wieloletni duszpasterz naszej azorskiej Parafii. Co do uroczystości pogrzebowych — poinformujemy, jak zostanie ustalone to z zarządem Cmentarza Rakowickiego. Polecajmy jego duszę w naszych modlitwach.

3. Anioł Stróż z dziećmi - Dróżki - Kalwaria ZebrzydowskaW tym tygodniu w liturgii wspominamy:
      • W poniedziałek: wspomnienie św. Wacława, męczennika.
      • We wtorek: Święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
      • W środę: wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
      • W czwartek: wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. W tym dniu przypada pierwszy czwartek miesiąca: o godz. 17.00 Msza święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja, o 17.45 pierwsze nabożeństwo różańcowe; o godz. 18.30 Msza święta w intencji Akcji Katolickiej.
      • W piątek: wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów oraz pierwszy piątek miesiąca. O  godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o 17.00 Msza święta dla nich. O 17.45 różaniec, o godz. 18.30 Msza święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
      • W sobotę: pierwsza sobota miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się do chorych z posługą sakramentalną. Również w tym dniu, po Mszy świętej o godz. 18.30 zostanie odprawione nabożeństwo wspomnienia błogosławionej śmierci św. Franciszka zwane „Transitus”, które przygotuje i poprowadzi Franciszkański Zakon Świeckich.
    4. Dziś po Mszy świętej o godz. 10.30 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie rodziców dzieci, które w przyszłym roku w maju mają przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej. Bardzo prosimy o obecność.
    5. Niebawem rozpoczniemy miesiąc październik, który jest w szczególności poświęcony Maryi oraz modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszej Świątyni będą sprawowane w dni powszednie o godz. 17.45, a w niedziele o godz. 19.00.
      Różaniec poprowadzą:
      • w poniedziałki Franciszkański Zakon Świeckich;
      • we wtorki Akcja Katolicka;
      • w środy szafarze;
      • w czwartki Koło Przyjaciół Radia Maryja;
      • w piątki Liturgiczna Służba Ołtarza i dzieci;
      • w soboty Róże Żywego Różańca;
      • w niedziele kapłani.
    7. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask i mocy Bożego błogosławieństwa na cały nadchodzący tydzień. Życzymy prawdziwej wiary, nieustępliwej nadziei, doskonałej miłości oraz franciszkańskiej radości, byście stali się – na wzór św. Franciszka – prawdziwymi świadkami Chrystusa i wytrwałymi głosicielami Dobrej Nowiny.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 102 osoby, a 50 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.