Św. Anna Smotrzecia wraz z Matką Boską i Jezuskiem

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    • We wtorek: Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
    • W środę: wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy, patronki FZŚ w Polsce.
  3. W przyszłą niedzielę, 13 września, o godz. 10.00 odbędzie się w naszej Świątyni Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, która została przeniesiona z maja tego roku przez wzgląd na pandemię. W związku z tym Msze święte o godz. 9.00 oraz 10.30 odbędą się w dolnej kaplicy. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.
  5. W minionym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Alfreda Ufniarz, śp. Sabina Bednarczyk, śp. Teresa Kubacka oraz śp. Henryk Dudek. Wieczne odpoczywanie…
  6. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask i mocy Bożego błogosławieństwa na cały nadchodzący tydzień. Niech Jezus Chrystus opromienia Swym zbawczym blaskiem każdy dzień Waszego życia, a Niepokalana Matka nieustannie okrywa blaskiem matczynej opieki.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 102 osoby, a 50 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.