Jezu Ufam Tobie

1. Dziś o godz. 15.00 zapraszamy na transmisję Koronki do Bożego Miłosierdzia.
    Przypominamy, że w tygodniu codziennie transmitujemy na żywo Mszę świętą o godz. 18.30, a w niedziele o godz. 12.00.
    • We wtorek: 2. dzień nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy.
    • W czwartek: Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski.
    • W piątek: wspomnienie św. Fidelisa z Sigmaringen, prezbitera i męczennika.
    • W sobotę: Święto św. Marka, Ewangelisty.
  3. W związku ze zmianami rozporządzeń Rządu Polski w sprawie stanu epidemicznego, informujemy, że od poniedziałku, 20 kwietnia, w naszej Świątyni może przebywać jednocześnie 46 osób. Dotyczy to zarówno Mszy świętych, jak i nabożeństw oraz osobistej modlitwy. Prosimy Wiernych odwiedzających nasz Kościół i uczestniczących w Mszach o przestrzeganie przepisów dotyczących noszenia maseczek. Wracamy też do spowiedzi świętej w konfesjonałach, tak jak wyglądało to przed stanem epidemicznym.
  4. W minionym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Emilia Zapart, śp. Kazimierz Nawara oraz śp. Zofia Bil. Wieczne odpoczywanie…
  5. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć żywego doświadczenia Miłosiernego Boga w tę wyjątkową niedzielę. Niech Wasze serca znajdą spokój i radość w kochającym sercu Ojca, a Jego łaska niech przenika i oświetla nawet najciemniejsze zakamarki Waszego życia.

Maksymalna ilość osób w świątyni

Informujemy, że według najnowszych rozporządzeń Władz Państwowych od dnia 30.05.2020, w kościołach zniesione zostały limity dotyczące liczby wiernych przebywających w Świątyni.

Przypominamy jednak o obowiązku noszenia maseczek ochronnych i zachowaniu podstawowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Liczymy na Waszą odpowiedzialność.

Kończy się ogólna dyspensa od udziału w niedzielnej Mszy Św. - Szczegóły.

Dyspensa obowiązuje:
- osoby w wieku 65 lat i więcej,
- osoby z objawami infekcji (kaszel, katar, podwyższona temperatura, itp.),
- osoby, które czują obawę przed zarażeniem.